O Legia Cycling Club

Historia Odrodzenia Sekcji Kolarskiej Legia Warszawa

Wszyscy wiemy jak popularne staje się kolarstwo . Z roku na rok podnosi się poziom sportowy, przybywa imprez , tras , wyzwań. Powstają amatorskie inicjatywy klubowe, gdzie ludzie łączą się w małe grupki, społeczności i wspólnie trenują. Mimo wszystko brakowało czegoś naprawdę konkretnego, wyrazistego i z pewną ideą, historią czy tożsamością.
Legia Cycling Club jest na to odpowiedzią. Tworzymy Team z charakterem dla wszystkich, którzy kochają swój klub, miasto i nieustępliwy charakter towarzyszący i Legii i Warszawie. Zapraszamy pasjonatów kolarstwa oraz tych, którzy o kręceniu dopiero myślą. Zapraszamy przede wszystkim Was, tych którzy czują się sportowcami i Dumnie będą reprezentować Herb Legii na piersi, w Warszawie, w Polsce i na Świecie. Jest to jedyna taka możliwość aby każdy z Nas mógł reprezentować jako zawodnik Naszą ukochaną Legię Warszawa.
Bezpieczeństwo, Profesjonalizm i Dobra Zabawa. Spotykamy się, aby wspólnie spędzić wolny czas w Sportowym Stylu i tą właśnie postawą demonstrować naszą pasję i sentyment do kolarstwa, ukochanego klubu , propagując jednocześnie w ten sposób tak istotne wartości dla pozytywnego kształtowania społeczeństwa.
W naszym programie Treningi, Przejażdżki, Maratony, Zgrupowania, Zawody, Wyścigi, Szkolenia,Warsztaty, Integracja. Biesiadnictwo i rowerowanie krajoznawcze nie w naszym stylu !. Jeśli nie czujesz sportowego trybu i stylu szukaj swojego miejsca w innym Peletonie. Uśmiech na sportowo i mocna noga w doborowym towarzystwie to nasza wizytówka.

Powyższe działania to oczywiście rzetelna rozgrzewka , nadrzędnym planem odrodzenia sekcji jest utworzenie LCC Academy dla dzieeci i młodzieży, a finałem powrót kolarzy Legia Warszawa do peletonu Pro kategorii Elita czego Życzymy i Warszawie i Warszawiakom i Legionistom!                                                                                                                 

Pozdrawiamy

 

Legia run club

LEGIA CYCLING CLUB

ul. Łazienkowska 6a

00-449 Warszawa

kontakt: +48 603 054 977

e-mail: filip.bogacki@legia.pl

Fundacja Warsaw Sports Group

ul.ŁAZIENKOWSKA 6A 

00-449 Warszawa

NIP 118-208-93-01